HAKKIMIZDA

Dijital pazarlama, web teknolojileri, online eğlence kültürü ve birçok başka alanda tecrübeyle kurulmuş olan CreatorStation, YouTube ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya ve eğlence platformlarında içerik üreten yeteneklerin menajerliğini yapmaktadır.

Portföyündeki yeteneklere aynı zamanda kariyer danışmanlığı, yapımcılık, insan kaynağı gibi hizmetler de sunan CreatorStation, ayrıca gelecek vaat eden ancak henüz hakettiği kitlelere ulaşamamış yetenekleri keşfedip onlara bu sektörde bir kariyer çizgisi oluşturmayı da amaçlar.

Bizler, İstanbul’da her biri alanında uzman ve birçok farklı sektörden tecrübeleri olan bir ekip olarak çalışıyoruz. Yeteneklerimize, yapmak istedikleri ve kendi imkanlarını zorlayan her türlü prodüksiyon ve projede onlara gerek kendi ekipmanımızla, gerekse başka türlü faydalar sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Uzun yıllardır iş hayatında olmanın sonucunda, profesyonellik ile eğlencenin mutlaka da birbirinden ayrışık şeyler olmadığının farkına vardık. “Seni mutlu edeni daha sık yap” mottosuyla hareket etmenin hem ekibimizin, hem de yeteneklerimizin üretkenliğini arttırdığını biliyoruz. Bizimle çalışmak isteyenlere de mutlaka her iki yüzümüzü de göstermeye gayret ediyoruz.

Portföyümüzdeki yetenekler ile çalışmak için doğrudan aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN